Vzorník

Keramika

Velkoformátová keramika LAMINAM je Italským produktem, který se může pochlubit technickými vlastnostmi a designem, které nemají konkurenci. Přináší nenapodobitelnou krásu, která jistě vyhoví každému architektonickému stylu. Tato keramika je použitelná pro interiér i exteriér.

Keramické desky se vyrábí v několika tloušťkách. Základní tloušťka na pracovní desky je 8 mm. Deska v síle 8mm se skládá ze dvou desek slepených v jeden sandwich. Mezi deskami je vyztužující síťka ze skelného vlákna. Díky tomu je zaručena extrémní pevnost i takto tenké desky. Rozměry keramických desek v síle 8 mm jsou 3000 x 1000 mm. Vzorník standardně nabízených barev si můžete prohlédnout zde.

Nově nyní nabízíme i keramické desky o síle 12 mm a rozměru 3200 x 1600 mm.Jedná se o výrobek, který je primárně určen pro výrobu extrémně odolných pracovních kuchyňských desek.

Tyto desky již nejsou lepené ze dvou tenčích desek, ale jedná se o plný masiv s tloušťce 12 mm. Extrémně velký rozměr těchto desek také zaručuje daleko širší využití. Vzorník nových keramických desek v síle 12 mm si můžete prohlédnout zde.

Tyto 12 mm silné desky držíme stále skladem a tedy lze si je po dohodě na několika místech v České republice prohlédnout osobně.

Klíčové vlastnosti keramických desek:

▪ výrobek si uchovává své vlastnosti po celou dobu své životnosti
▪ jsou vodotěsné, nenasákavé, odolné proti zašpinění a skvrnám a barevně stálé
▪ jsou velmi snadno udržovatelné
▪ jsou odolné proti chemickým látkám
▪ jsou odolné proti poškrábání a proti graffiti
▪ jsou odolné proti úderu, nárazu a mají vysokou odolnost proti poškrábání

Rozměry a tloušťky desek:

▪ desky 3000 x 1000 mm – síla 8 mm (na obklady síla 3 nebo 5 mm)
▪ desky 3200 x 1600 mm – síla 12 mm (na obklady také síla 12 mm)

Keramické pracovní kuchyňské desky vyrábíme:

▪ vždy na míru a přání zákazníka
▪ v různých formátech a tvarech – i atypických
▪ v síle 8 mm, 12 mm nebo s lepenou hranou na 20 mm a více dle přání zákazníka